کابل فیبر نوری 156 کور لوز تیوب - سینگل مد بدون ژل Corning - ALTOS® E 9/125 OS2

کابل فیبر نوری 156 کور لوز تیوب - سینگل مد بدون ژل Corning - ALTOS® E 9/125 OS2

کابل فیبر نوری 156 کور لوز تیوب سینگل مد بدون ژل ALTOS® E 9/125 OS2 شرکت کرنینگ با ویژگی بدون ژل و عملکرد غیر هادی خود مناسب کاربرد در پروژه های Outdoor یا فضاهای باز می باشند. البته بصورت محدود جهت کابل کشی های هوایی و یا داخل کانال در محیط های بسته یا Indoor نیز میتوان مورد کاربرد قرار گیرند که جهت تجهیز لینک های backbone شبکه های ساختاریافته می باشند.
کابل با بالاترین استاندارد جهت مقاومت در برابر نفوذ آب تولید گردیده و زاویه خمش مناسب جهت سهولت در نصب و سربندی دارد، همچنین فناوری بدون ژل و طراحی لوز تیوب و برخورداری از اندازه ی مناسب و استاندارد رشته ای SZ-stranded باعث مقاومت بالای کابل در بروز تکان های ناگهانی و سهولت در کابل کشی میگردد ، جهت اطلاعات بیشتر به اطلاعات فنی کابل مراجعه فرمایید.
این سری دارای روکش پلی اتیلنی با ضخامت متوسط می باشند که دارای استحکام مناسبی بوده و به راحتی فرایند استریپ کردن کابل یا برداشت روکش صورت می پذیرد ، ریپکورد نیزدر زیر روکش کابل قرار گرفته است ، روکش در مقابل اشعه های ماوراء بنقش مقاوم می باشد UV- radiation.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مد سری OS2
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 156
  •  تعداد تیوب : 18
  •  تعداد تیوب های فعال : 13
  •  دمای کاربری: -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  حداکثر میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 147 kg/km
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.35 dB/km / 0.35 dB/km / 0.25 dB/km
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای، طوسی، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش، صورتی ، فیروزه ای
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  فناوری مقاومت کامل در برابر نفوذ آب ، طراحی بدون ژل
  •  دسترسی آسان و سهولت در برداشتن روکش کابل
  •  روکش مناسب تولید با پلی اتیلن با ضخامت متوسط، استجام مناسب و مقاوم در برابر اشعه های UV و ساییدگی وخراش ها و محیط های میکروبی وقارچ های تجزیه کننده و شرایط محیطی نامناسب
  •  ساختار یکپارچه دی الکتریک یا غیر هادی ، بدون نیاز به اتصال به زمین
  •  مطابق با کد جهانی الکتریکی NEC به شماره 770مناسب نصب در محیط های باز و بسته
  •  قابلیت سفارش با تارهای فیبر نوری گروه مالتی مد و سینگل مد OM1,OM2,OM3,OM4 و (NZ-DSF) & (NZ), OS2
  •  پشتیبانی از شبکه های پرسرعت گیگابایت اترنت و سرعت های بالاتر تا 10 گیگ در ثانیه
  •  استانداردهای ANSI/ICEA S-87-640 , RDUP PE-90 ، ,Telcordia GR-20
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 156EU4-T4100D20