پیگتیل فیبر نوری مالتی فایبر مالتی مد - کابل MIC® رایزر کورنینگ شامل 12 تار نوری CORNING - 900 µm LC

پیگتیل فیبر نوری مالتی فایبر مالتی مد - کابل MIC® رایزر کورنینگ شامل 12 تار نوری CORNING - 900 µm LC

پیگتیل های فیبر نوری مالتی مد چندتایی کورنینگ LC/PC OM3 با کیفیت بالا و استاندارد های روز دنیا ارائه میگردند، به طور معمول رنگ روکش پیگتیل های نوری OM3 فیروزه‌ای رنگ و رنگ بوت انتهایی کانکتور مالتی مد آن نیز فیروزه ای و هوزینگ آن به رنگ مشکی می باشد. پیگتیل فیبر نوری کورنینگ مالتی مد OM3 با رنگ روکش فیبر فیروزه‌ای با نوع پولیش معمولی یا PC ارائه می گردند.
پیگتیل های فیبر نوری جهت سربندی کابل های نوری داخل پچ پنل ها و ترمینیشن باکس های نوری مورد استفاده قرار می گیرند. سری مالتی مد OM3 با قطر هسته 50 میکرون قابلیت ارائه سرعت 100 Mb/s را در 2000 متر دارا می باشند، همچنین سرعت 10 Gb/s را نیز تا مسافت 300 متر و سرعت 1 Gb/s را تا مسافت 550 متر پشتیبانی می نمایند ، سری مالتی OM3 در شرایط مناسب و استفاده از ماژول فیبر نوری Avago سری QSFP+ eSR4 قابلیت ارائه سرعت های تا 100 Gb/s را تا مسافت های 100 متر دارا می باشند ..
در این سری کابل MIC® کورنینگ مورد استفاده قرار گرفته که شامل 12 تار نوری مالتی مد OM3 می باشد و کانکتور های LC با پولیش PC در انتهای آن سربندی گردیده اند. روکش آنها به رنگ فیروزه ای می باشد.
شرکت کورنینگ به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات سربندی شده فیبر نوری بالاترین استاندارد های صنعت را بکار می گیرد و کلیه تجهیزات پس از چندین آزمایش و تست نهایی روانه بازار می گردند. پولش PC و APC بر روی فرول مستحکم با بالاترین دقت انجام می گیرد و کلیه فرایند ساخت تجهیزات تحت نظارت و کنترل ابزارهای اندازه گیری صورت می پذیرد.
کانکتور LC با طراحی جمع جور نسل پیشرفته کانکتور های فیبر نوری می باشد ، همچنین با بیشترین کاربرد در تجهیز شبکه های فیبر نوری رتبه نخست کاربری را در سطح جهان دارا می باشد، متاسفانه در میهن عزیزمان به دلیل اشباع محصولات بی کیفیت چینی، از این نوع کانکتور کمتر در تجهیز زیر ساخت های شبکه استفاده گردیده است، گرچه استاندارد های آن بسیار بالاتر از کانکتور های دیگر است..
  •  فیبر نوری مالتی مد OM3 ، G50 / 125 میکرون، با قابلیت سفارش عدم حساسیت در مقابل روایای با خمش تند فناوری bend insensitive مطابق با استاندارد IEC 60793-2-50 نوع B6_a و B6_b و G.657.A2 و B2 سازگار با G.652.D
  •  سری مالتی مد با پولیش PC ، افت قرار گیری ( افت عبوری) 0.35 dB
  •  نوع فرول کانکتور : سرامیکی ، پولیش سر کانکتور با ماشین های خودکار
  •  رنگ بوت انتهایی فیروزه ای و هوزینگ کانکتور مشکی می باشد.
  •  اتصال کانکتور با سازگاری کامل با استاندارد IEC 61754
  •  با گزارش تست، افت قرارگیری( عبوری ) و افت بازگشتی ، 100% تست شده
  •  آزمایش شده و تایید کامل تست مطابق ضرورت های استاندارد IEC 61300-3-4 و IEC 61300-3-6
  •  روکش ضد حریق مطابق استاندارد IEC 60754-2، مستحکم و با دوام
  •  تست عملکرد برتر، هر سربندی آزمایش گردیده که برای اطمینان از بالاترین عملکرد شبکه می باشد
  •  برخورداری از مزایای استفاده در سازگاری کامل محصولات کورنینگ با توسعه و تولید یکپارچه کابل، کانکتورفیبر نوری و تجهیزات دیگر صنعت برای اطمینان عملکرد کلی در مونتاژ و سربندی کابل
  •  برای نصب مشترک در پروژه های Indoor و Outdoor
  •  ویژگی Bend-insensitive & Macrobend یا فناوری پیشرفته عدم افت ناشی از زاویه خمش بیش از حد مجاز
جهت خرید و سفارش پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 000312T81NF005M