پیگتیل فیبر نوری مالتی مد 5 متری تایت بافر رایزر کورنینگ سری 2.9 mm SC 50 µm multimode (OM3)

پیگتیل فیبر نوری مالتی مد 5 متری تایت بافر رایزر کورنینگ سری 2.9 mm SC 50 µm multimode (OM3)

پیگتیل فیبر نوری مالتی مد SC 50 µm multimode (OM3) تاید بافر کورنینگ با متراژ استاندارد 5 متر با کیفیت بالا و استاندارد های روز دنیا و نوع تار نوری OM3 ارائه میگردند، رنگ روکش آن فیروزه ای رنگ ، بوت انتهایی کانکتور نیز به رنگ فیروزه ای و هوزینگ آن مشکی رنگ در نوع پولیش معمولی یا PC ارائه میگردند. افت قرار گیری یا عبوری در دامنه 0.35 dB دسی بل قرار دارد که کیفیت برتر ارتباط و استاندارد جهانی کورنینگ را نیز همراه دارد. پیگتیل های فیبر نوری جهت سربندی کابل های نوری داخل پچ پنل ها و ترمینیشن باکس های نوری مورد استفاده قرار می گیرند. سری مالتی مد OM3 با قطر هسته 50 میکرون قابلیت ارائه سرعت 100 Mb/s را در 2000 متر دارا می باشند، همچنین سرعت 10 Gb/s را نیز تا مسافت 300 متر و سرعت 1 Gb/s را تا مسافت 550 متر پشتیبانی می نمایند ، سری مالتی OM3 در شرایط مناسب و استفاده از ماژول فیبر نوری Avago سری QSFP+ eSR4 قابلیت ارائه سرعت های تا 100 Gb/s را تا مسافت های 100 متر دارا می باشند .
شرکت کورنینگ به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات سربندی شده فیبر نوری بالاترین استاندارد های صنعت را بکار می گیرد و کلیه تجهیزات پس از چندین آزمایش و تست نهایی روانه بازار می گردند. پولش PC و APC بر روی فرول مستحکم با بالاترین دقت انجام می گیرد و کلیه فرایند ساخت تجهیزات تحت نظارت و کنترل ابزارهای اندازه گیری صورت می پذیرد.
کانکتور SC به عنوان عمومی ترین کانکتور فیبر نوری شناخته میشود ، پیشتر این کانکتور کاربری گسترده ای داشت با طراحی و تولید کانکتور LC ، جایگزین مناسب برای این کانکتور های SC گردید.
  •  فیبر نوری مالتی مد ، 50 µm multimode (OM3) مطابق با استاندارد IEC 60793-2-50 نوع B6_a و B6_b و G.657.A2 و B2، سازگار به G.652.D
  •  سری مالتی مد با پولیش PC ، افت قرار گیری یا افت عبوری 0.35 dB
  •  نوع فرول کانکتور : سرامیکی ، پولیش سر کانکتور با ماشین های خودکار
  •  پشتیبانی سرعت تا 10 Gb/s
  •  رنگ بوت انتهایی فیروزه ای و هوزینگ کانکتور مشکی می باشد.
  •  اتصال کانکتور با سازگاری کامل با استاندارد IEC 61754
  •  با گزارش تست، افت قرارگیری( عبوری ) و افت بازگشتی ، 100% تست شده
  •  آزمایش شده و تایید کامل تست مطابق ضرورت های استاندارد IEC 61300-3-4 و IEC 61300-3-6
  •  روکش ضد حریق مطابق استاندارد IEC 60754-2، مستحکم و با دوام
  •  تست عملکرد برتر، هر سربندی آزمایش گردیده که برای اطمینان از بالاترین عملکرد شبکه می باشد
  •  برخورداری از مزایای استفاده در سازگاری کامل محصولات کورنینگ با توسعه و تولید یکپارچه کابل، کانکتورفیبر نوری و تجهیزات دیگر صنعت برای اطمینان عملکرد کلی در مونتاژ و سربندی کابل
  •  برای نصب مشترک در پروژه های Indoor و Outdoor
  •  ویژگی Bend-insensitive & Macrobend یا فناوری پیشرفته عدم افت ناشی از زاویه خمش بیش از حد مجاز
جهت خرید و سفارش پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 003901T3180005M