کابل فیبر نوری 4 کور لوز تیوب رایزر FREEDM® LST™

کابل فیبر نوری 4کور لوز تیوب رایزرFREEDM® LST™

کابل فیبر نوری 4کور لوز تیوب رایزرFREEDM® LST™  شرکت کورنینگ با روکش ضد حریق مناسب پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان indoor/outdoor, می باشند که در اشکال متفاوتی مانند کانالی ، شبکه بین طبقات backbones و به صورت هوایی یا داخل داکت میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. کابل درمقابل نفوذ پذیری آب مقاوم بوده و روکش به گونه طراحی گردیده که مانع نفوذ آب می گردد که فناوری آن بسیار بالا بوده و بدون استفاده از هرگونه ماده سمی و ژل های غیر قبل نفوذ آب است. تارها در رنگ بندی استاندارد با روکش مناسب قرار گرفته و کابل از زاویه خمش مناسبی جهت نصب و کاربری هرچه آسان تر در داخل ساختمان بهره می برد. این سری در انواع مالتی مود و سینگل مود با تارهای متفاوت و استانداردهای OS1,OM4+,OM1,OM2,OM3,OM4 قابل ارائه می باشند. همچنین امکان سفارش کابل در 12 رنگ متفاوت از لحاظ روکش میسر می باشد که بیشتر جهت شناسایی و دسته بندی طبقاتی و ساختمانی کابل های فیبر نوری مورد استفاده قرار می گیرد میسر است ، شماره فنی استاندارد کابل با روکش مشکی است و شما میتوانید جهت سفارش رنگ های دیگر از طریق اطلاعات فنی در خرید خود رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. جهت خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مدسری OM1
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 4
  •  تعداد تیوب : 4
  •  تعداد تیوب های فعال : 1
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 1350 N (300 lbf) / Long-Term 400 N (90 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 56 kg/km (38 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: 62.5 µm MM (OM1)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای
  •  رنگ روکش :مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 300 m / 550 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 33 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 200 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 220 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 004KSF-T4130D20