کابل فیبر نوری 12 کور آرمورد Corning FREEDM®, Interlocking Armored

کابل فیبر نوری 12 کور آرمورد Corning FREEDM®, Interlocking Armored

کابل فیبر نوری 12 کور آرمورد Corning FREEDM®, Interlocking Armored با توجه به روکش آرمورد ، پلنوم و ضد حریق مناسب انواع پروژه های فیبر نوری indoor/outdoor می باشند، کاربری آسان با زاویه خمش مناسب و استاندارد های بالای کابل ، این سری را مناسب ایجاد انواع ارتباطات نوری داخل و خارج از ساختمان در اشکال مختلف کابل کشی مانند هوایی ، داخل داکت و کانال ها و رایزر بعنوان پشتیبان بین مراکز یا رک ها در طبقات و بین ساختمان ها می نماید، طراحی منحصر به فرد به همراه آرمورد آلومینیومی باعث استحکام بیشتر کابل و جلوگیری از قطع و شکستگی کابل در هنگام کابل کشی می گردد که یکی از اساسی ترین استاندارد های لازم در پروژه های صنعتی می باشد. حداکثر ظرفیت کابل از لحاظ تعداد تارهای نوری 72 تار می باشد که با استفاده از فناوری بسیار بالا از نفوذ آب و آسیب زدن به تارها محافظت می گردند. استاندارد SZ ، طراحی لوز تیوب سیستم عایق و ایزوله کامل و همچنین رنگ بندی استاندارد تارها داخل تیوب ها از دیگر ویژگی های این سری می باشد. کابل در انواع سینگل مود 50 میکرون و 62.5 میکرون و سینگل مود و همچنین بصورت کامپوزیت یا ترکیبی با استاندارد NEC® قابل ارائه می باشد. همچنین بر ایت اساس انتخاب نوع تار فیبر نوری نیز فراهم است و در انواع OS1,OS2, OM1,OM2,OM3,OM4 قابل ارائه می باشد
جهت خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مدسری OS2
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 12
  •  تعداد تیوب : 12
  •  تعداد تیوب های فعال : 1
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 1350 N (300 lbf) / Long-Term 400 N (90 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 192.4 kg/km (129.3 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای ،طوسی ،سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد ،بنفش ،صورتی ،فیروزه ای ،
  •  رنگ روکش :مشکی

Part/Number: 012ESP-T4101DA3