کابل فیبر نوری18 کر تاید بافر مالتی و سینگل مد رایزر Corning FREEDM® One 50 µm multimode (OM4)

کابل فیبر نوری 18کر تاید بافر مالتی و سینگل مد رایزر Corning FREEDM® One 50 µm multimode (OM4)

کابل فیبر نوری 18کر سری FREEDM® One   از پیشرفته ترین کابل های فیبر نوری تاید بافر شرکت کورنینگ می باشند که با توجه به روکش مقاوم در برابر اشعه های UV و ضد آتش و عاری از گازهای هالوژن مناسب پروژه های Indoor/Outdoor  به اشکال مختلف کابل کشی داخل داکت، رایزر هستند. پوشش کابل بسیار نرم بوده که باعث آسانی هرچه بیشتر کابل کشی فیبر نوری داخل ساختمان ها می گردد. رنگ بندی بر اساس استاندارد های TIA-598بوده و روکش 900 میکرونی تارهای فیبر نوری را دربر داردکه شناسایی تارها را هرچه بیشتر آسان می نماید همچنین فناوری ممانعت و مقاومت در برابر نفوذ آب در روکش فراهم گردیده و مناسب پروژه های Outdoor  ، و از بهترین کابل های با کاربرد OSP  است. این سری درانواع مالتی مد و سینگل مد با تارهای OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4 قابل ارائه می باشند. کابل قابل سفارش با 12  رنگ متفاوت روکش جهت شناسایی هر چه آسانتر می باشد. رنگ استاندارد درج شده در شماره فنی کابل رنگ روکش مشکی است.
جهت سفارش و خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مدسری 50 µm MM (OM4)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 18
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 48.5 kg/km (32.6 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 2.8 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: OM4
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های :1000 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های:550 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 3500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 4700 MHz*km / - MHz*km
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای، طوسی، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش، صورتی ، فیروزه ای ، آبی * نارنجی * سبز * قهوه ای* طوسی* سفید *
  •  رنگ روکش : مشکی

Part/Number: 018T8F-31190-29