کابل فیبر نوری 18 کر تایدبافر کورنینگ FREEDM® One, Interlocking Armored 50 µm multimode (OM3)

کابل فیبر نوری 18 کر کابل فیبر نوری تایدبافر کورنینگ FREEDM® One, Interlocking Armored 50 µm multimode (OM3)

کابل فیبر نوری 18 کر تایدبافر سری FREEDM® One, Interlocking Armored   شرکت Corning   با روکش سخت و صنعتی خود و برخورداری از ویژگی های چون آرمورد مستحکم ، ضد حریق و اشعه های UV  و عدم نفوذ آب مناسب انواع پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان به اشکال مختلف کابل کشی رایزرهای بین طبقات backbone  و بین ساختمان ها یا خارج از ساختمان Outdoor  می باشند . طراحی منحصر به فرد و استفاده از برترین تارهای فیبر نوری جهان ( کورنینگ ) با پوشش زرهی مستحکم و قابلیت زاویه خمش پیشرفته، مناسب انواع پروژه های indoor/outdoor  می باشند، این دسته از کابل های تاید بافر فیبر نوری کورنینگ را میتوان از پیشرفته ترین کابل های نوری OSP   امروزی دانست. همچنین سری FREEDM® One, Interlocking Armored   درانواع مالتی مود و سینگل مود با تارهای OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4  قابل ارائه می باشند.
قابلیت سفارش در 18  رنگ متفاوت روکش جهت شناسایی هر چه بیشتر کابل فراهم می باشد، در نظر داشته باشید : رنگ استاندارد درج شده در شماره فنی کابل رنگ مشکی روکش می باشد.
جهت سفارش و خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری 50 µm MM (OM3)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 18
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 133.3 kg/km (89.6 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 2.8 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: OM3
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای، طوسی، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش، صورتی ، فیروزه ای ، آبی *، نارنجی* ، سبز* ، قهوه ای*، طوسی*، سفید*
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های : 1000 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های : 300 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 1500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 2000 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 018T8F-31180-A1