کابل فیبر نوری 72 کور صنعتی لوز تیوب رایزر Corning LSZH™

کابل فیبر نوری 72 کور صنعتی لوز تیوب رایزر Corning LSZH™

کابل فیبر نوری 72 کور صنعتی لوز تیوب رایزر Corning LSZH™  لوزتیوب سری صنعتی تجهیز شده به فناوری روکش عاری از هالوژن و مقاوم در برابر حریق و آب مناسب انواع محیط های صنعتی و پروژه های فیبر نوری in/out   با راه حل های مبنی بر harsh environments   می باشند. توسعه طراحی این سری از کابل های فیبر نوری کورنینگ جهت افزایش سازگاری با محیط های بسیار صنعتی و همچنین قابلیت افزایش آرمورد جهت افزایش استحکام کابل نیز وجود دارد. این سری بیشتر بعنوان کابل های backbones   یا به عبارتی لینک های پشتیبان انواع شبکه های صنعتی و اداری مورد کاربری در اشکال مختلف کابل کشی شامل رایزر ، کانالی و هوایی قرار میگیرند. کابل مجهز به فناوری عدم نفوذ آب بوده و روکش در برابر اشعه های UV  مقاوم می باشد.
امکان سفارش کابل در 12 رنگ متفاوت روکش شامل رنگ های آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، نوک مدادی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، ارغوانی و فیروزه ای ، جهت شناسایی هر چه آسان تر کابل ، لینک و مسیر ها عبوری فیبر نوری میسر بوده و شما میتوانید از طریق اطلاعات فنی شماره فنی رنگ مورد نظر خود را به همراه نوع کابل مانند سینگل مود و مالتی مود و همجنین نوع تارها را مانند OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4 را انتخاب نمایید.
جهت خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مدسری OM4
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 72
  •  تعداد تیوب : 12
  •  تعداد تیوب های فعال : 6
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 152 kg/km (102 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: 50 µm MM (OM4)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای ،طوسی ،سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد ،بنفش ،صورتی ،فیروزه ای ،
  •  رنگ روکش :مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 1100 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 550 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 3500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 4700 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 072TUZ-T4190D2N