کابل فیبر نوری 48 کور - لوز تیوب Industrial LSZH™ Tray-Rated, Double-Jacket

کابل فیبر نوری 48 کور آرمورد Industrial LSZH™ Tray-Rated, Double-Jacket

کابل فیبر نوری 48 کور آرمورد Industrial LSZH™ Tray-Rated, Double-Jacket کورنینگ با دوروکش ، عاری از هالوژن فناوری LSZH در صورت قرارگیری در دماهای بسیار بالا ، یکی از مناسب ترین انتخاب ها در پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان و محیط های صنعتی و ارتباطات دیتا backbones یا لینک پشتیبان بین مراکز و از جمله راه حل های پروژه های harsh environments صنعتی فیبر نوری می باشد.. این سری از کابل های صنعتی فیبر نوری کورنینگ بیشتر بعنوان backbones در اشکال مختلف هوایی، داخل ترانک ، داکت ، کانالی و رایزر مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از کابل های فیبر نوری با استاندارد LSZH تامین امنیت جانی افراد در صورت بروز حریق و عوامل تولید گازهای سمی در صورت بروز حریق می باشد. کابل فیبر نوری LSZH شرکت کورنینک کلیه استاندارد های لازم را در طراحی منحصر به فرد خود دارا بوده و ضمانت کورنینگ عدم استفاده از هر گونه مواد هالوژن در روکش این سری از کابل های LSZH کورنینگ می باشد.
بیشتر کابل های فیبر نوری تولید شده توسط تولید کنندگان جهان با وجود شعار تولید کننده مبنی بر استاندارد LSZH باز هم در صورت قرار گرفتن در دماهای ذوب از خود گازهای هالوژن آزاد می سازند ، گازهای فرار هالوژن بسیار سمی بوده و جان و امنیت افراد را در کوتاه ترین زمان ممکن به خطر می اندازند.
در مکان های شلوغ مانند فرودگاه های بین المللی و ایستگاه قطار و غیره لزوم داشتن استاندارد LSZH یا Low smoke Zero Halogen ضروری است و تامین کننده جان افراد می باشد. گرچه امروزه حتی در محیط های صنعتی در کشور های پیشرفته لزوم استفاده از این استاندارد نیز ضروری گشته و کابل های فیبر نوری می بایستی مقاومت دمایی بالای داشته و همچنین هیچگونه گاز سمی از خود آزاد نسازند. در نظر داشته باشید که در صورت اجرای پروژه های فیبر نوری با کابل های غیر استاندارد علاوه بر خطرات ناشی از گازهای سمی هالوژن خطرات دیگری نیز جان افراد را تهدید می نماید، یکی از این خطرات ترکیب همین گازهای سمی با آب و یا مایعات خارج شده از سیستم های اطفای حریق می باشد که ترکیب آنها اسید های فعال و کشنده ای میسازد.
شرکت کورنینگ بعنوان برترین تولید کننده تجهیزات فیبر نوری بالاترین استاندارد های LSZHرا در روکش خود با فناوری بسیار بالایی ارائه نموده و این سری از کابل های فیبر نوری نیز از این فناوری برخوردار میباشند.
امکان سفارش کابل در 12 رنگ متفاوت روکش شامل رنگ های آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای ، نوک مدادی ، سفید ، قرمز ، مشکی، زرد ، بنفش ، ارغوانی و فیروزه ای ، جهت شناسایی هر چه آسان تر کابل ، لینک و مسیر ها عبوری فیبر نوری میسر بوده و شما میتوانید از طریق اطلاعات فنی شماره فنی رنگ مورد نظر خود را به همراه نوع کابل مانند سینگل مود و مالتی مود و همجنین نوع تارها را مانند OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4 را انتخاب نمایید.,
جهت خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مدسری OM4+
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 48
  •  تعداد تیوب : 12
  •  تعداد تیوب های فعال : 4
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 4500 N (1000 lbf) / Long-Term 1500 N (333 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 312 kg/km (209 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: 50 µm MM (OM4+)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای ،طوسی ،سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد ،بنفش ،صورتی ،فیروزه ای ،
  •  رنگ روکش :مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 1100 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 600 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 3500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 5350 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 036TUL-T4691D2N