کابل فیبر نوری 2کر Reel In A Box 50 µm multimode, extended 10G distance (OM4)

کابل فیبر نوری 2کر Reel In A Box 50 µm multimode, extended 10G distance (OM4)

باکس کابل های فیبر نوری 2کر شرکت کورنینگ، نوآوری پیشرفته ای جهت ایجاد ارتباطات نوری در پروژه های داخل ساختمانی Indoor است و بهترین انتخاب جهت تجهیز دیتاسنترها و پروژه های بی سیم دیتا می باشد، کابل های fan-Out سری FREEDM® شرکت کورنینگ مورد استفاده در انواع پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان با کاربری در انواع سیستم های رایزر ، دوربین های مدار بسته، سیستم های خروج اضطراری ، راه حل های حفاظتی ، مانیتورینگ و کنترل داخلی شبکه پست های برق فشار قوی DCS و شبکه های فیبر نوری و مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند. روکش این کابل های در برابر حریق مقاوم بوده و لینک نوری با امنیت بسیار بالایی برقرار می گردند، تارهای نوری 900 میکرونی در انواع سینگل مود و مالتی مود با قطر روکش مناسب فراهم گردیده و در برابر نفوذ آب نیز مقاوم هستند، وجود زائده میانی وروکش ضد آتش و مقاوم ویژگی برتر این کابل را دراختیار مشتریان قرار میدهد. این سری از کابل ها پیش نیاز های مورد نیاز NEC ، OFNR و FT-4 را با تست و استاندارد ICEA S-104-696 فراهم مینمایند و همچنین با روکش قابل انعطاف و استاندارد پوشیده گردیده اند. جهت انتخاب شماره فنی مناسب با توجه به انواع تارهای نوری OM1,OM2,OM3,OM4 مالتی مود 50/125 میکرون و OS1,OS2 سینگل مود 9/125 میکرون میتوانید با بخش فنی شرکت تماس حاصل فرمایید و یا جهت دریافت قیمت و خرید کابل های نوری IN/OUT با بخش فروش شرکت از طریق فرم تماس یا تماس تلفتی اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مولتی مدسری (OM4+)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 2
  •  تعداد تیوب : 4
  •  تعداد تیوب های فعال : 2
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  گروه فیبر نوری: OM4 Extended Distance
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 39 kg/km (86 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA فیروزه ای
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های : 1100 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های:600 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 3500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 5350 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 002T6F-31391-B1