آداپتور فیبر نوری کورنینگ CORNING - ST® Compatible to SC Duplex ,Ceramic Sleeve

آداپتور فیبر نوری کورنینگ CORNING - ST® Compatible to SC Duplex ,Ceramic Sleeve

آداپتورهای فیبر نوری کورنینگ سری هیبرید ST® Compatible to SC Duplex با محل قرارگیری یا مرکز سرامیکی ، رنگ مشکی و پشتیبانی از انواع زیر ساخت های نوری شامل مالتی مود و سینگل مد با تارهای (OM4+/OM4/OM3/OM2/OM1/OS2) ارائه میگردند، .
آداپتورهای فیبر نوری شرکت کورنینگ مطابق با بالاترین استاندارد ها و با سازگاری کامل با دیگر تجهیزات پسیو نوری، در خطوط تولید کارخانه ای کورنینگ جهت نصب در انواع هوزینگ پنل های شرکت کورنینگ ارائه می گردند، آداپتور های فیبر نوری ( نام دیگر : کوپلر های نوری ) جهت برقراری ارتباط بین دو کابل نوری طراحی گردیده اند و مورد کاربری قرار میگیرند،آداپتور های نوری شرکت کورنینگ با پشتیبانی کامل از تمامی کانکتور های فیبر نوری مناسب نصب در انواع پچ پنل ها و باکس های ترمینیشن کابل های نوری می باشند.
کانکتور ST فیبر نوری بیشتر در تجهیز زیر ساخت های شبکه صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد ، کانکتور های FC به علت چرخش در هنگام بسته شدن و امکان آسیب بالاتر در حال حاضر از کلیه استاندارد های ممکن بهره نبرده و از سوی دیگر برخورداری از ضرورت های استاندارد در کانکتور ST سبب گردیده تا بیشتر تولید کنندگان دستگاه های اکتیو و زیرساخت های شبکه صنعتی از کانکتور ST استفاده نمایند.
  •  قابلیت تنطیم جهت نصب بر روی انواع مختلف باکس های فیبر نوری، پچ پنل ها و فیس پلیت های خروجی فیبر نوری
  •  پشتیبانی از رنگ های استاندارد مطابق TIA/EIA-568-B.3
  •  قابلیت سفارش در مدل های قرار گیری فرول سرامیکی و فلزی

Part/Number: ADP-DSCS-CCBFL-NLS