پیگتیل فیبر نوری سینگل مد سری OpDAT , E2000 UPC

پیگتیل فیبر نوری سینگل مد - فناوری عدم افت در برابر خمش سری OpDAT E2000 UPC, OS2, 9/125 µm


ویژگی های کاربردی:
  •  کانکتور E2000 مطابق استاندارد IEC 61754-15
  •  فیبر سینگل مد OS2, E9/125 µm با فناوری عدم افت در برابر خمش طبق استاندارد ( IEC 60793-2-50)type B6_a and B6_b and G.657.A2 and B2 با G.652.D سازگار است.
  •  ترتیب رنگ ها مطابق با استاندارد IEC 60304 : قرمز، سبز، آبی، زرد، سفید، خاکستری، قهوه ای، بنفش، فیروزه ای، سیاه و سفید، نارنجی، صورتی . روکش اولیه و ثانویه هر دو در یک رنگ
  •  رنگ روکش تار فیبر نوری بر اساس استاندارد TIA-598-D : زرد
  •  افت قرار گیری : max. 0.3 dB
  •  افت برگشتی : min. 50 dB
  •  رنگ کانکتور : آبی
  •  کاربری :کابل ارتباطی جهت سربندی فیبر نوری
  •  تمامی تارهای فیبر نوری مقاوم در برابر خمش با فناوری bend insensitive بدون افت با ایجاد خمش می باشند.
  •  تار فیبر نوری تایت بافر 0.9 mm ، طول 2 متر
  •  پیگتیل های سینگل مد با تست صد در صد کیفیت در طول موج های 1310nm و 1550nm ، سنجش نهایی توسط دستگاه اینترفرومتر جهت کارایی صد در صد با دقت بالا
  •  ارائه نتایج تست
  •  اندازه گیری توسط یک کنترل بصری نهایی اتصالات مطابق با IEC 61300-3-35
  •  هر پیگتیل دارای شماره و سریال تولید جداگانه استاندارد 17025 : جهت شناسایی زمان تولید و اندازه گیری ها و سنجش دقیق می باشد.
  •  یونیت بسته بندی : 1 عدد

Part/Number: 150Q1MO0020S