کابل فیبر نوری1 کر  دراپ تاید بافر کورنینگ Corning ClearCurve® Rugged Drop Single-mode (OS2)

کابل فیبر نوری 1کر دراپ تاید بافر کورنینگ Corning ClearCurve® Rugged Drop Single-mode (OS2)

کابل های فیبر نوری1کر سری دراپ ClearCurve® Rugged  شرکت کورنینگ جهت توسعه یونیت های MDU  طراحی گردیده اند و شعاع خمشی برایر با 5   میلی متر را دارا می باشند که می توان آنها را با دستگاه های کابل کشی فیبر نوری نیز در محل قرار داد. کابل شامل پوشش تاید بافر و روکش محافظ و عایق می باشد که در برابر حریق مقاوم ومستحکم است ، این کابل در دو نوع متفاوت با رنگ بندی روکش مختلف ارائه می گردد. نوع اول با روکش داخلی زرد رنگ با مصارف داخل ساختمانی می باشدو نو ع دوم تماماضد آب بوده و در برابر اشعه های UV  نیز مقاوم است البته هر دو نوع مطابق تمامی استاندارد های OFNR  در اشکال متفاوت عمودی و افقی قابل کاربری می باشند. این محصول در اندازه های مختلف نیز قابل سفارش بوده که راحتی کار را با توجه به سایز سفارش و زاویه خمش در اختیار گروه های نصب و مشتریان کورنینگ قرار میدهد.
نکته : این دسته از کابل های دراپ در 12  رنگ مختلف روکش قابل ارائه می باشند و به همین سبب در صورت سفارش رنگ های مختلف به سادگی قابل شناسایی می باشند. رنگ استاندارد شماره فنی با روکش مشکی است.همچنین این محصول در انواع مالتی مود و سینگل مود با تیپ های OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4  قابل ارائه است.
جهت سفارش و خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مدسری (OS2)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 1
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 21 kg/km (13.7 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.657.B3/G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA سفید
  •  رنگ روکش : مشکی

Part/Number: 001U3F-A9403-29