کابل فیبر نوری 48 کر تاید بافر کورنینگ سری رایزر Corning FREEDM® One Unitized Single-mode (OS2)

کابل فیبر نوری 48 کر تاید بافر رایزر FREEDM® One Unitized Single-mode OS2

کابل های فیبر نوری 48کر بافر سری FREEDM® one unitized شرکت کورنینگ با ویژگی ضد حریق و اشعه های UV و فناوری پیشرفته مقاوم در برابر نفوذ آب یکی از پیشرفته ترین کابل های فیبر نوری تاید بافر جهت مصارف indoor/outdoor  می باشند که قابلیت افزایش تعداد تارها تا 36,48 و 72  تار فیبر نوری را دارا می باشند و مطابق با تمامی استانداردهای TIA-598 ، شبکه های گوناگون محلی LAN و قابلیت استفاده به اشکال مختلف کابل کشی شامل استفاده در رایزرها و بین طبقات را در اختیار مشتریان قرار می دهد. کابل در انواع Single mode & Multi mode با تارهای فیبر نوری 50 میکرون ، 62.5 میکرون و 900 میکرون شامل OS1,OS2, OM1,OM2,OM3,OM4 قابل ارائه است وبا توجه به روکش مقاوم و همچنین زاویه خمش مناسب کاربرد های گسترده ای را در اختیار مشتریان برای پروژه های Indoor/ outdoor   قرار میدهد.
جهت سفارش شما می توانید کابل را در 12  رنگ متفاوت روکش برای شناسایی هر چه بیشتر کابل خرید نمایید، در نظر داشته باشید : رنگ استاندارد روکش درج شده در شماره فنی کابل رنگ مشکی می باشد.
جهت خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری Single-mode (OS2)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 48
  •  تعداد تیوب های فعال : 8
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 270.5 kg/km (181.8 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.65 dB/km / 0.65 dB/km / 0.50 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای ، طوسی ، سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد ،بنفش ،صورتی ،فیروزه ای
  •  رنگ روکش : مشکی

Part/Number: 048E8F-61131-29