کابل فیبر نوری 96کر  ریبون رایزر - سینگل مود و مالتی مود Corning FREEDM® Ribbon Single-mode (OS2)

کابل فیبر نوری 96کرریبون رایزر - سینگل مود و مالتی مود Corning FREEDM® Ribbon Single-mode (OS2)

کابل های فیبر نوری96کر ریبون رایزر شرکت کورنینگ قابل ارائه در انواع سینگل مود و مالتی مود می باشند، سری FREEDM® به جهت کاربرد های مختلف در پروژه های داخل و خارج از ساختمان به اشکال مختلف هوایی، کانالی و رایزر مورد استفاده قرار می گیرند. روکش این کابل های فیبر نوری در مقابل انواع اشعه های UV مقاوم بوده و از ویژگی های دیگر آن ضد حریق بودن روکش است که بسیار مناسب برای انواع پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان indoor/ outdoor می باشد. تعداد تارهای نوری ظرفیتی تا 216 تار فیبر نواری یا ریبون داخل پوشش ژله ای با استاندارد رنگ بندی تارهای فیبر نوری دارا بوده و همچنین طراحی کابل مطابق با بروز ترین استاندارد های کابل های ریبون می باشد که میتوانید از طرق اطلاعات فنی به جزئیات آن دسترسی داشته باشید. همانطور که میدانید کابل های فیبر نوری تنها با دستگاه های فیوژن فیبر نوری ریبون قابل فیوژن و سربندی هستند.
نکته : این دسته از کابل های ریبون در 12 رنگ مختلف روکش قابل ارائه می باشند و به همین سبب در صورت سفارش رنگ های مختلف به سادگی قابل شناسایی می باشند. رنگ استاندارد شماره فنی با روکش مشکی است.
جهت سفارش و خرید کابل فیبر نوری می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مدسری (OS2)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 96
  •  تعداد تیوب : 8
  •  تعداد تیوب های فعال : 12
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 157 kg/km (105 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ،نارنجی ،سبز ،قهوه ای ،خاکستری ،سفید ،قرمز ،مشکی ،زرد ،بنفش ،صورتی ،فیروزه ای
  •  رنگ روکش : مشکی

Part/Number: 096ECF-14101-20