کابل های فیبر نوری 216 کر ریبون سری اینتر لاک کورنینگ FREEDM® Interlocking Armored 62.5 µm multimode (OM1)

کابل های فیبر نوری 216 کر ریبون سری اینتر لاک کورنینگ FREEDM® Interlocking Armored 62.5 µm multimode (OM1)

کابل های فیبر نوری 216کر ریبون رایزر شرکت کورنینگ قابل ارائه در انواع سینگل مود و مالتی مود می باشند، سری FREEDM® به جهت کاربرد های مختلف در پروژه های داخل و خارج از ساختمان به اشکال مختلف هوایی، کانالی و رایزر مورد استفاده قرار می گیرند. روکش این کابل های فیبر نوری در مقابل انواع اشعه های UV مقاوم بوده و از ویژگی های دیگر آن ضد حریق بودن روکش است که بسیار مناسب برای انواع پروژه های فیبر نوری داخل و خارج از ساختمان indoor/ outdoor می باشد. تعداد تارهای نوری ظرفیتی تا 216 تار فیبر نواری یا ریبون داخل پوشش ژله ای با استاندارد رنگ بندی تارهای فیبر نوری دارا بوده و همچنین طراحی کابل مطابق با بروز ترین استاندارد های کابل های ریبون می باشد که میتوانید از طرق اطلاعات فنی به جزئیات آن دسترسی داشته باشید. همانطور که میدانید کابل های فیبر نوری تنها با دستگاه های فیوژن فیبر نوری ریبون قابل فیوژن و سربندی هستند.
نکته : این دسته از کابل های ریبون در 12 رنگ مختلف روکش قابل ارائه می باشند و به همین سبب در صورت سفارش رنگ های مختلف به سادگی قابل شناسایی می باشند. رنگ استاندارد شماره فنی با روکش مشکی است.
جهت سفارش و خرید کابل فیبر نوری می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری 62.5 µm MM (OM1)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 216
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 890 N (200 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 517.0 kg/km (346.39 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: OM4 Extended Distance
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 750 m / 500 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 150 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 700 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 950 MHz*km / - MHz*km

Part/Number: 216KCF-14130-A1