کابل فیبر نوری 1 کور - تاید بافر دراپ

کابل فیبر نوری 1کور تاید بافر دراپ

کابل فیبر نوری 1کور تاید بافر دراپ سری ClearCurve® compact drop شرکت کورنینگ از خانواده کابل های مورد استفاده در جهت توسعه شبکه های پرسرعت داخل منازل مسکونی ، ادارات و سازمان ها بوده و جزو گروه کابل های فیبر نوری مورد استفاده در محیط ها و پروژه های داخلی یا فضای بسته ، به اصطلاح indoor می باشند.دارا بوده زاویه خمش مناسب و حساسیت کمتر در زوایای تند و برخورداری از بالاترین استاندارد های ضروری در فضاهای بسته و داخلی ، استفاده و تجهیز شبکه های پر سرعت داخلی را به کمک این سری مناسب تر می نماید.
کابل نسبت به کابل های مسی سری Cat5e قطر کمتر و آسانی کار به همراه سرعت های بالاتر را فراهم می نماید. کابل های ClearCurve با قطر فشرده و کم حجم با کمترین زاویه خمش 5 میلی متر یا 0.2 اینچ خود قابلیت عبور با میزان افت بسیار پایین را برروی انواع سطوح ، زیر فرش ، قاب های پنجره و درب ها و داکت ها( کانال ها) و ترانک ها را دارا می باشد.
ساختار کابل از نوع تاید بافر ، روکش کر تکی به قطر 900 میکرون می باشد که توسط روکش مشابه به زائده مستحکم میانی احاطه گردیده است ، روکش اصلی کابل نیز بر روکش مستحکم قرار گرفته و در دسته سوم فناوری LSZH و مقاوم در برابر حریق بوده و دود بسیار کم و غیر سمی در صورت قرار گیری در دماهای بسیار بالا آزاد می نماید. قابلیت سفارش روکش در حالت استاندارد روکش کابل زرد رنگ بوده و با تحمل قدرت های کششی مناسب پروژه های داخلی در انواع کابل کشی های افقی ، رایزر و عمودی می باشد و کیله ممعیارهای کابل های گروه OFNR را شامل می شود.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مد سری OS2
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 1
  •  دمای کاربری : -20 °C to 70 °C (-4 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 220 N (48 lbf) / Long-Term 66 N (15 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 9.43 kg/km (6.34 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.657.B3/G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / سفید
  •  رنگ روکش :زرد
  •  کابل تک رشته از گروه کابل های فیبر نوری سینگل مد با مشخصه OS2 می باشد.
  •  تطبیق پذیری کامل با پروتکل های مورد نیاز استاندارد ITU-G.652 فیبر های نوری تک حالته
  •  کمترین زاویه خمش 5 میلی متر مناسب زوایای با خمش تند
  •  دارای ویژگی های کامل کابل های رایزر درجه بالا OFNR مناسب کاربری حتی بصورت عمودی
  •  بسته بندی مناسب با وزن پایین جهت حمل و نصب آسان
  •  مناسب تجهیز شبکه های پر سرعت داخلی ساختمان ها ، ادارات و سازمان ها
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 001U28-31131-29