کابل فیبر نوری رایزر - کرنینگ DFX® Corning 62.5 µm multimode (OM1)

کابل فیبر نوری 2 کر رایزر - کرنینگ DFX® Corning 62.5 µm multimode (OM1)

کابل فیبر نوری2 کر سری DFX® رایزر کورنینگ متشکل از 2 تار فیبر نوری 900میکرونی تاید بافر می باشند که توسط روکش مستحکم و مقاوم در برابر حریق، جهت کاربری در پروژه های داخل ساختمان ، فضای بسته یا Indoor می باشند. کابل دارای کلیه استادارد های لازم جهت استفاده در داخل ساختمان می باشدو مطابق با استاندارد های OFNR و دارای کد جهانی الکتریکی (NEC) Article 770 و FT-4 می باشد. سری DFX انتخابی مناسب جهت ازتباطات فیبر نوری و فیبر های سربندی شده می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری 62.5 µm MM (OM1)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 2
  •  دمای کاربری : -0 °C to 70 °C (32 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 7.81 kg/km (5.24 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: OM1
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی
  •  رنگ روکش : نارنجی
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های : 300 m / 550 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های :33 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 200 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 220 MHz*km / - MHz*km
  •  مطابق با ضرورت های NEC® و پشتیبانی از شاخص های criteria آزمایش حریق
  •  ویژگی دی التکریک ، غیر هادی با دوام مکانیکی بالا
  •  روکش مقاوم در برابر حریق ، مستحکم و با دوام
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری 0 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  سازگاری کامل با استاندارد، تایید شده با کد جهانی الکتریک National Electrical Code® (NEC®) OFNR, FT-4
  •  طراحی و آزمون شاخص بر اساس: ANSI/ICEA S-83-596
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.
فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 002K71-31330-24