کابل فیبر نوری 96 کر  - تاید بافر - پلنوم ، - کرنینگ MIC® Unitized- Corning 50 µm multimode (OM3)

کابل فیبر نوری 96کر تاید بافر - پلنوم ، - کرنینگ MIC® Unitized- Corning 50 µm multimode (OM3)

کابل های فیبر نوری96کر سری کابل فیبر نوری پلنوم سری MIC® unitized کورنینگ با ساختار تاید بافر انتخابی منحصربه فرد جهت تجهیز لینک های پشتیبان بین مراکز backbone و نصب در پروژه های Indoor یا فضاهای بسته داخل ساختمان به شکل پلنوم، رایزر و ... به شمار می آیند. کابل با تارهای نوری تاید بافر 900 میکرونی تجهیز گردیده، که ویژگی نصب آسان تر و مطمئن تر به هنگام سربندی را فراهم می نماید.
گروه تارهای فیبر نوری در دسته های 6 الی 12 تایی داخل تیوب های مجزا با روکش مناسب بر اساس استاندارد های لازم قرار گرفته اند و همچنین زائده میانی مستحکم با ویژگی غیرهادی یا دی الکتریک در مرکز کابل جای داده شده است، کلیه مجموعه در نهایت توسط روکش بیرونی ضد حریق پوشیده و احاطه شده است. کابل کاملا دی الکتریک یا غیر هادی می باشدو نیاز به اتصال به زمین ندارد و به همین جهت بیشتر جهت تجهیز مراکزو زیرساخت های داخل ساختمان کارآمد است.
روکش اصلی کابل های نوری MIC Unitized plenum از استاندارد های ضد حریق برخوردار می باشند که امکان انتخاب را با آسودگی خاطر بیشتری جهت تجهیز شبکه های نوری داخل ساختمان ها یا Indoor ، میسر می سازد و مطابق استاندارد های OFNP و FT-6, رایزر می باشد و از کد جهانی الکتریکی (NEC®) Article 770 و ICEA S-83-596 test criteria برخوردار است.
امکان سفارش در 12 رنگ متفاوت ژاکت میسر است که شامل رنگ های - آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز، سیاه، زرد، بنفش، سرخ و آبی بوده که جهت شناسایی آسان تر می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مدسری OM4
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 96
  •  تعداد تار فیبر نوری در هر واحد : 24
  •  تعداد تیوب های فعال : 4
  •  دمای کاربری : 0 °C to 70 °C (32 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 2700 N (600 lbf) / Long-Term 810 N (180 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 305.2 kg/km (205.09 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 2.8 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: (OM4)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی ، سبز
  •  رنگ روکش :فیروزه ای
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 1000 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 300 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 1500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 2000 MHz*km / - MHz*km
  •  مجهز به تارهای نوری قرار گرفته در تیوب های مجزا با دسته های 6 – 12 تایی 900 میکرونی تایدبافر TBII
  •  تارهای تاید بافر TBIIبا قابلیت استریپ ساده و آسان
  •  روکش مقاوم در برابر حریق ، مستحکم و با دوام و برخورداری از ویژگی غیر هادی یا دی الکتریک
  •  مناسب تجهیز شبکه های پر سرعت داخلی ساختمان ها ، ادارات و سازمان ها
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری 0 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  سازگاری کامل با استاندارد، تایید شده با کد جهانی الکتریک National Electrical Code® (NEC®) OFNP, CSA FT-6, ICEA S-83-596
  •  مقاوم در برابر حریق مطابق NFPA 262 (for plenum, riser and general building applications) مناسب کاربری در پروژه های Indoor
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 096T88-Y3180-29