کابل فیبر نوری 24 کور - ریبون ،پلنوم- OM4+

کابل فیبر نوری ریبون ،پلنوم 24 کر Corning - 50 µm MM (OM4+)

کابل فیبر نوری ریبون ،پلنوم 24 کر Corning - 50 µm MM (OM4+) بعنوان لینک های backbones بین مراکز طبقات و ساختمان ها بوده که از لحاظ ظرفیت تعداد تارهای نوری قابلیت ارائه 12 تا 216 تار نوری نواری را دارا می باشد.
کابل از زائده میانی دی الکتریک یا غیر هادی بهره می برد که علاوه بر افزایش ایمنی کابل در هنگام نصب ویژگی غیر هادی را ارائه می نماید.
مجموعه کابل توسط روکش ضد حریق با کلیه استاندارد های لازم جهت استفاده در محیط های داخلی و پروژه های Indoor تحت شماره جهانی کد الکتریک (NEC®) Article 770 احاطه گردیده، روکش مطابق آزمون ضد حریق NFPA 262 با عدم تولید گازهای سمی در صورت مواجه با حریق و کم دود را نیز به همراه دارد و مطابق استاندارد های OFNR و CSA FT-4, پلنوم می باشد و از کد جهانی الکتریکی (NEC®) و ANSI/ICEA S-83-596 برخوردار است.
نوارهای تار نوری ریبون دارای شماره وکد شناسایی مشخصی می باشند و به راحتی قابل شناسایی اند. کلیه کابل های ریبون شرکت کورنینگ با بالاترین استاندارد های روز دنیا و ضرورت های مطابق استاندارد های فرایند تولید کابل های ریبون تولید گردیده اند.
امکان سفارش در 12 رنگ متفاوت ژاکت میسر است که شامل رنگ های - آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز، سیاه، زرد، بنفش، سرخ و آبی بوده که جهت شناسایی آسان تر می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری OM4+
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 24
  •  تعداد ریبون در تیوب : 2
  •  تعداد تار های فیبر ریبون : 12
  •  دمای کاربری : 0 °C to 70 °C (32 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 1320 N (300 lbf) / Long-Term 400 N (90 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 99 kg/km (66 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.4 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: 50 µm MM (OM4+)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  •  رنگ روکش : فیروزه ای
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 1100 m / 600 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 600 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 3500 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 5350 MHz*km / - MHz*km
  •  شکل هندسی مناسب با تارهای نوری نواری
  •  روکش مقاوم در برابر حریق، مستحکم ، مقاوم در برابر اشعه های UV
  •  دوام مکانیکی بالا و افزایش ظرفیت تارهای نوری تا 216 تار نوری
  •  برای نصب مشترک در پروژه های Indoor به شکل افقی ، عمودی ،پلنوم مطابق National Electrical Code® (NEC®) Article 770
  •  زائده میانی مستحکم با ویژگی دی الکتریک یا غیر هادی
  •  طراحی و آزمون معیار ثبت: ANSI/ICEA S-83-596, NFPA-262
  •  قابلیت سفارش با ویژگی Bend-insensitive & Macrobend یا فناوری پیشرفته عدم افت ناشی از زاویه خمش بیش از حد مجاز
  •  قابلیت سفارش با آرمورد مستحکم Interlocking یا فناوری پیشرفته مقاومت تا هفت برابر بیشتر
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 024TC8-14191-20