کابل فیبر نوری تک رشته ای - تایت بافر - رایزر - کرنینگ 1.6mm-OM4-Corning

کابل فیبر نوری تک رشته ای - تایت بافر - رایزر - کرنینگ 1.6mm-OM4-Corning

کابل فیبر نوری تایت بافر با تارنوری تک رشته رایزر 900 میکرونی کورنینگ مناسب ارتباطات فیبر نوری و طراحی پچ کورد های Simplex یا تکی رایزر می باشد. تار نوری تایت بافر 900 میکرونی توسط الیاف مستحکمی جهت محافظت از تار احاطه گریده است که در واقع همانند زائده میانی در کابل های لوز تیوب نقش ایفا می نماید. ویژگی غیر هادی نیز از مشخصه های این سری می باشد که مانع از تاثیرگذاری امواج مغناطیسی بر فرایند انتقال داده و اطلاعات می گردد، این سری مناسب کاربری جهت تجهیز شبکه های فیبر نوری در محیط های بسته با انواع کابل کشی عمودی و یا رایزر و یا کاربری در مراکز داده می باشند و کلیه ضرورت های استانداردی کاربری Indoor را مانند برخورداری از روکش ضد حرق را دارا می باشند و از لیست کد جهانی الکتریکی به شماره (NEC®) Article 770. پشتیبانی نموده و برخوردار می باشند.
رنگ استاندارد روکش به طور کلی در کابل های زیپکورد بر اساس تار نوری داخلی آن مشخص می گردد به طور مثال کابل های سینگل مد با تارهای زرد رنگ روکشی زرد رنگ خواهند داشت و کابل های مالتی مود در حالت OM4 با تارهای نوری فیروزه ای رنگ روکش فیروزه ای رنگ خواهند داشت، همچنین رنگ کانکتور های پچ کورد ها نیز امکان تشخیص نوع کابل را فراهم می سازد به طور مثال کانکتور های فیبر نوری سبز رنگ از نوع سینگل مد با پولیش APC یا زاویه دار می باشند و کانکتور های آبی رنگ نیز از نوع سینگل مد با پولیش UPC یا PC می باشند که پولیش بدون زاویه ای دارند.
امکان سفارش در 12 رنگ متفاوت ژاکت میسر است که شامل رنگ های - آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز، سیاه، زرد، بنفش، سرخ و آبی بوده که جهت شناسایی آسان تر می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری OM4
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 1
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 2.5 kg/km (1.7 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 2.8 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری : 50 µm MM (OM4)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / سفید
  •  رنگ روکش : فیروزه ای
  •  مطابق با ضرورت های NEC® و پشتیبانی از شاخص های criteria آزمایش حریق
  •  ویژگی دی التکریک ، غیر هادی با دوام مکانیکی بالا
  •  روکش مقاوم در برابر حریق ، مستحکم و با دوام
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری 0 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  سازگاری کامل با استاندارد، تایید شده با کد جهانی الکتریک (NEC®) OFNR, CSA FT-4, ICEA S-83-596
  •  پایدار و مقاوم در برابر آتش مطابق UL-1666 (for riser and general building applications) مناسب کاربری در فضاهای بسته یا Indoor
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 001T31-31490-24