کابل فیبر نوری 12 کر تاید بافر - رایزر - کرنینگ MIC® - Corning 62.5 µm multimode (OM1)

کابل فیبر نوری 12 کر تاید بافر - رایزر - کرنینگ MIC® - Corning 62.5 µm multimode (OM1)

کابل فیبر نوری12 کر رایزر سری MIC® کورنینگ با ساختار تاید بافر و طراحی منحصر به فرد بعنوان انتخابی مناسب جهت تجهیز لینک های پشتیبان پر ترافیک بین مراکز backbone جهت نصب به شکل عمودی یا رایزر در پروژه های Indoor یا فضاهای بسته داخل ساختمان به شمار می آیند.
کابل از لحاظ ظرفیت حمل تارهای نوری تعداد مناسبی را در خود جای می دهد و این تارها از نوع تارهای نوری تاید بافر 900میکرونی می باشند، که ویژگی نصب آسان تر و مطمئن تر به هنگام سربندی را فراهم می نماید. تارهای نوری بر اساس استاندارد های موجود گروه بندی گردیده و در داخل تیوب سینگل مرکزی قرار می گیرند که در واقع با ساختار مستحکم خود همانند زائده میانی دی الکتریک عمل می نماید و مانع از افزایش بیش ازحد زاویه خمش می گردد و همچنین تارهای نوری را نیز احاطه و محافظت می نماید، در نهایت کلیه مجموعه توسط ژاکت بیرونی ضد حریق محافظت می گردد.
روکش اصلی با برخورداری از استاندارد های ضد حریق ، امکان انتخاب با آسودگی خاطر بیشتری را در تجهیز شبکه های نوری داخل ساختمان ها یا Indoor ، مهیا می سازد که مطابق استاندارد های OFNR و FT-4 رایزر می باشد و از کد جهانی الکتریکی (NEC®) Article 770 برخوردار است.
امکان سفارش در 12 رنگ متفاوت ژاکت میسر است که شامل رنگ های - آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز، سیاه، زرد، بنفش، سرخ و آبی بوده که جهت شناسایی آسان تر می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری 62.5 µm MM (OM1)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 12
  •  دمای کاربری : -20 °C to 70 °C (-4 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 30.1 kg/km (20.23 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.4 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  گروه فیبر نوری: OM1
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت تا: 300 m / 550 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیکابیت تا : 33 m / - m
  •  حداقل پهنای باند در دسترس: 200 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 220 MHz*km / - MHz*km
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ، نارنجی ، سبز
  •  رنگ روکش : نارنجی
  •  تارهای تاید بافر 900 میکرون سری TBII با قابلیت استریپ ساده و آسان
  •  روکش مقاوم در برابر حریق ، مستحکم و با دوام و برخورداری از ویژگی غیر هادی یا دی الکتریک
  •  مناسب تجهیز شبکه های پر سرعت داخلی ساختمان ها ، ادارات و سازمان ها
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری 0 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  مطابق با استاندارد های ، ثبت و تایید با کد جهانی الکتریک National Electrical Code® (NEC®) OFNR, CSA FT-4, ICEA S-83-596
  •  مقاوم در برابر آتش مطابق UL-1666 (for riser and general building applications) مناسب کاربری در فضاهای بسته یا Indoor
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 012K81-33130-24