کابل فیبر نوری 36 کر هوایی لوز تیوب ژله ای Corning - SOLO® ADSS Dual-Jacket 50 µm multimode (OM2)

کابل فیبر نوری 36 کر هوایی لوز تیوب ژله ای Corning - SOLO® ADSS Dual-Jacket 50 µm multimode (OM2)

کابل فیبر نوری 36 کر سری SOLO® ADSS کرنینگ با ویژگی غیر هادی و روکش مستحکم دولایه با معرف ADSS Dual-Jacket مناسب کاربری در پروژه های فیبر نوری به شکل هوایی با فواصل طولانی می باشند. طراحی لوز تیوب سبب کاربری و عملکرد کابل در دامنه دمایی قابل قبولی گردیده و باعث استحکام هرچه بیشتر کابل در طول فواصل متوسط می باشد.
کابل با طراحی منحصر به فرد و مستحکم خود قابلیت پشتیبانی مسافت های 1650 فوت ( 500 متر ) در شرایط سنگین طبق کد جهانی امنیتی الکتریکی یا NESC که مخفف IEEE-SA - National Electrical Safety Code را دارا بوده و در حال حاضر پیشرفته ترین کابل فیبر نوری ADSS در صنعت می باشد.
علاوه بر تمامی ویژگی های ذکر شده طراحی لوز تیوب و برخورداری از استاندارد SZ باعث مقاومت بالای کابل در بروز تکان های ناگهانی و سهولت در کابل کشی با رعایت فواصل استاندارد محاسبه شده در محیط های با شرایط عبوری نامناسب می باشد، جهت اطلاعات بیشتر درباره این محاسبات به اطلاعات فنی کابل مراجعه فرمایید.
قابلیت سفارش با انواع تارهای فیبر نوری گروه مالتی مد و سینگل مد با مشخصه های OM1,OM2,OM3,OM4و OS2 امکان پذیر است.
طراحی ADSS کابل امکان نصب مرحله ای و آسان را با رعایت روش های استاندارد و استفاده از ابزار های مناسب نصب در اختیار گروه نصب قرار می نماید. این سری قابلیت سفارش با روکش پلی اتیلنی با مشخصه (TRPE) را نیز دارا می باشند که علاوه بر استحکام بالا قابلیت کاربری در مجموعه های برق صنعتی مانند پست های فشار قوی و یا همراه با کابل های نصب شده روی دکل های فشار قوری یا خطوط انتقال و تحمل تشعشات میدانی تا 25 کیلو ولت را دارا می باشند. روکش کابل در مقابل اشعه های UV مقاوم می باشد .
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری مالتی مد سری OM2
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 36
  •  تعداد تیوب : 6
  •  تعداد تیوب های فعال : 3
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 212 kg/km (142 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 3.0 dB/km / 1.0 dB/km
  •  طول موج : 850 nm / 1300 nm
  •  پشتیبانی سرعت 1 گیگابیت در مسافت های : 750 m / 500 m
  •  پشتیبانی سرعت 10 گیگابیت در مسافت های : 150 m / - m
  •  حداقل پوشش فرکانس قابل دسترس : 700 MHz*km / 500 MHz*km
  •  حداقل پهنای باند موثر: 950 MHz*km / - MHz*km
  •  گروه فیبر نوری: 50 µm MM (OM2)
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای ، طوسی ، سفید ، قرمز ، مشکی ، زرد ، بنفش ، صورتی ، فیروزه ای
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  فناوری مقاومت کامل در برابر نفوذ آب
  •  دسترسی ساده و سهولت در برداشتن روکش کابل
  •   دولایه روکش پلی اتیلن با ضخامت متوسط
  •  طراحی لوز تیوب ADSS، نصب مرحله ای
  •  قابلیت سفارش با تارهای فیبر نوری گروه مالتی مد و سینگل مد OM1,OM2,OM3,OM4 و OS2
  •  استانداردهای ANSI/ICEA S-87-640 , RDUP 7 CFR 1755.900 (formerly RUS) ،
FIBERLIGN® dead-end for ADSS limited-tension deadend
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 036TAE-T4E31A20