کابل فیبر نوری 12 کور - سینگل مد و مالتی مد دراپ  SST-Drop™ Toneable OS2

کابل فیبر نوری12 کر سینگل مد و مالتی مد دراپ SST-Drop™ Toneable(OS2)

کابل فیبر نوری12 کر سینگل مد و مالتی مد دراپ SST-Drop™ Toneable(OS2) با زائده جانبی رسانای خود که جهت تشخیص هرچه سریعتر محل عبور کابل های دفنی پیش بینی شده اند مجهز می باشند این سری با مشخصه toneable شناخته میشوند و از پیشرفته ترین کابل های فیبر نوری دراپ شرکت کورنینگ با نوآوری ویژه در طراحی وتولید کابل های نوری می باشند ، کاهش زمان کابل کشی با توجه به نصب آسان و زاویه خمش مناسب، برخورداری از بالاترین استاندارد های روزدنیا در صنعت فیبر نوری و همچنین با انواع تارهای فیبر نوری مالتی مود OM1,OM2,OM3,OM4 و سینگل مود OS2 قابل ارائه می باشند. ، کابل در لیست RDUP (RUS) قرار دارد و در مقابل له شدگی مقاومت کامل دارد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 12
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  میزان تحمل کششی کابل : Short-Term 1350 N (300 lbf) / Long-Term 400 N (90 lbf)
  •  وزن در هر کیلومتر : 37 kg/km (25 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.35 dB/km / 0.35 dB/km / 0.25 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA / آبی،نارنجی ،سبز ،قهوه ای،خاکستری،سفید،قرمز،مشکی،زرد،بنفش،صورتی،فیروزه ایی
  •  رنگ روکش : مشکی
  •  طراحی تیوب بر اساس استاندارد کابل های ALTOS®
  •  مقاوم در برابر له شدگی
  •  محافظت از تارهای فیبر و یکپارچگی سیگنال
  •  قرار داشتن در لیست RDUP (RUS)
  •   ارائه با انواع تارهای فیبر نوری OM1,OM2,OM3,OM4 و OS2
  •  مجهز به رسانای جانبی جهت تشخیص محل و شرایط عبور کابل در حالت دفنی در زمین نوع Toneable
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: 012EB1-14101A20