کابل فیبر نوری2 کر  سینگل مود و مالتی مود دراپ کورنینگ SST-Drop™ FREEDM® LSZH Single-mode (OS2)

کابل فیبر نوری 2 کر سینگل مود و مالتی مود دراپ کورنینگ SST-Drop™ FREEDM® LSZH Single-mode (OS2)

کابل های فیبر نوری2 کر سری فلت یا تخت، دراپ رایزر SST-Drop™ با مشخصه LSZH یه طور کامل ضد حریق و مناسب مصارف Indoor/Outdoor در اشکال مختلف کابل کشی بصورت کانالی ، رایزرها و هوایی می باشند که با برخورداری از فناوری LSZH حتی در صورت قرار گیری در دماهای بسیار بالا، گازهای سمی هالوژن را رها نمی سازند. این سری از کابل های فیبر نوری شکلی تخت دارند و در انواع سینگل مود و مالتی مود با تارهای OS1,OS2,OM1,OM2,OM3,OM4 قابل ارائه می باشند. روکش کابل به طور قابل توجهی در برابر آتش مقاوم بوده و در مقابله با دماهای بالا گازهای هالوژن آزاد نمی نماید و به همین علت بالاترین استاندارد جهانی مقاوم در برابر حریق و اشعه های UV را داراست و یکی از بهترین انتخاب ها در راه حل های پروژه های فیبر نوری in/out است.
جهت سفارش و خرید محصول می توانید پس از انتخاب دقیق شماره فنی خود از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارفیبر نوری سینگل مد سری Single-mode (OS2)
  •  تعداد کل تارهای نوری کابل : 2
  •  دمای کاربری : -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F )
  •  وزن در هر کیلومتر : 46 kg/km (31 lb/1000 ft)
  •  حداکثر افت در کیلومتر : 0.4 dB/km / 0.4 dB/km / 0.3 dB/km
  •  طول موج : 1310 nm / 1383 nm / 1550 nm
  •  گروه فیبر نوری: G.652.D
  •  رنگ بندی فیبر نوری : بر اساس استاندارد TIA آبی ، نارنجی ، سبز ، قهوه ای
  •  رنگ روکش : مشکی

Part/Number: 002EBZ-14101A20